Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Yasmin Gri Modern Akrilik Makine Dokuma Halı ve Yolluk | Orkide Home

  • Akrilik Makine Dokuma Halı ve Yolluk,
  • Ürün Kodu: 2420gri
  • Barkod: 8541923119667
  • Kategori: Yasmin
  • 2420: Gri
  • 590,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Yasmin koleksiyonuna ait akrilik halı ve yolluklar, farklı zevklere uygun modelleri ve  göz alıcı renkleri ile dekorasyonunuza müthiş bir uyum sağlarken, 12 mm hav yüksekliği ve akrilik ipliği sayesinde yumuşacık dokulu, kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar.  Yasmin koleksiyonu akrilik halıları 4 m2 halı veya 6 m2 halı olarak veya farklı ebatlarda yolluklar olarak hemen sipariş edin.
Yasmin koleksiyonu halı ve yolluklar, motif çevrelerinde kullanılan parlak iplik ile desenleri çok daha şık ve belirgin, %95 akrilik yapısıyla yumuşak ve dayanıklıdır. Metrekarede bulunan 680.000 adet ilmek ile çok sıkı ve dolgundur. Salon, Yatak odası, Mutfak ve evinizin birçok yerinde güvenle Yasmin Koleksiyonu halı ve yollukları tercih edebilirsiniz. 
Akrilik ipliğin yapısı gereği halınız ilk geldiğinde üzerinde bir miktar toz şeklinde akrilik elyaf olması normaldir. Elektrik süpürgesiyle süpürdükçe zamanla azalarak yok olacaktır. 

Kullanım Önerileri:
Halınızın üzerinde zamanla oluşan tozların iplik arasına girmesini engellemek için belirli aralıklarla elektrik süpürgesi ile süpürmenizi tavsiye ederiz.
Halı veya yolluğunuzu sert bir cisim ile çırpma veya dövme yaparak temizlemeniz tavsiye edilmez.
Yasmin Koleksiyonu Halı veya yolluğunuz, akrilik ipliği sayesinde güneş ışığında solmaya dayanıklıdır. Ancak uzun süre güneş ışığına maruz bırakmanız tavsiye edilmez.
Halınıza leke yapıcı bir sıvı dökülmesi durumunda, sıvı dökülen bölgeyi kâğıt havlu veya bir bez ile zaman kaybetmeden emdiriniz. Kesinlikle ovma işlemi yapmayınız. Bu, lekenin halınıza iyice nüfuz etmesine sebep olur. Akrilik halıların emiciliği düşük olduğundan, zaman kaybetmeden leke yapıcıyı emdirmeniz durumunda halınızda leke kalmayacaktır. 
Profesyonel yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz, ancak kullanılan şampuan çok önemlidir. İşinin ehli yerleri tercih etmeniz büyük önem taşır.
TESLİMAT
 
Sipariş vermiş olduğunuz ürün bir gün sonra kargoya verilir.
 
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?