Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Teslimat Koşulları

 

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, ödeme onayından sonra 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Orkide Home depolarına uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak bilgilendirileceksiniz. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasını önemle rica ederiz.

Satın aldığınız ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Orkide Home garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Orkide Home bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Ender de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmektedir ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tedarik edilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?