Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

Orkide çiçeğinin zarif ve göz alıcı karakterinden ilham alarak tasarladığımız, en nadide parçaları her zaman ilk günkü heyecanla beğenilerinize sunuyoruz...

Orkide Home ürünleri, en iyi kullanıcı deneyimi sunmak üzere yüksek kalitede, tutku ile tasarlanarak üretilir. Her biri farklı renkte, tarzda ve modelde tasarlanan ürünlerimizle en çok tercih edilen ev tekstili, halı, dekorasyon markası olmak, bulunduğumuz her yeri güzelleştirmek istiyoruz.

 

İlhamımızı orkide çiçeğinin asaletinden ve birden çok renkten oluşan zarafetinden aldık. Orkidenin eşsiz ve zarif yapısını, ürünlerimizin kullanıldığı her alanda yaşatmak istedik. 2022 yılında bu anlayışla çıkmış olduğumuz yolda Orkide’nin asaletini, modayı da yakından takip ederek, endüstrideki son yenilikler ile birleştirdik ve siz değerli müşterilerimize farklı alanlarda muhteşem koleksiyonlar ürettik. Koleksiyonlarımızda herkese hitap edecek, her alanda kullanıma uygun olacak şekilde gereken tüm hazırlıkları yaptık. Orkidehome.com ile bu koleksiyonlarımızı sizlerin beğenisine, mümkün olan en iyi e-ticaret platformu kullanıcı deneyimi ile sunmaya gayret ediyoruz.

Yüksek kalitede, doğaya ve insana saygıyla üretilmiş yenilikçi tasarımlarla yaşam alanlarınızda Orkide Home imzasını keyifle taşımanızı arzuluyoruz. Sadece ürünlerimizin tasarımları ve kalitesi ile değil, satış öncesi, esnası ve sonrası desteklerimiz ve servisimizi de en üstte tutarak en kısa zamanda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarından biri olmayı hedefliyoruz.  

Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?