×
Ürünler Sepete Eklendi

Hakkımızda

Orkide çiçeğinin zarif ve göz alıcı yapısından ilham alarak oluşturduğumuz, ürünlerimizi/kalitemizi sizlerle buluşturarak evinizi güzelleştiriyoruz.

Orkide Home bünyesinde ürünlerimiz En yüksek kalitede, tutku ile tasarlanarak oluşturulmaktadır.

Her biri farklı renklerde ve tarzda tasarlanan ürünlerimizle en çok tercih edilen dekorasyon markası olmak, dokunduğumuz her yeri güzelleştirmek istiyoruz.

İlhamımızı orkide çiçeğinin asaletinden ve birden çok renklerinden oluşan zarafetinden esinlenerek aldık. Orkidenin eşsiz ve zarif yapısını ürünlerimizin kullanıldığı her alanda yaşatmak istedik. 2022 yılında bu anlayışla çıkmış olduğumuz yolda kaliteli, yenilikçi, modern bir yapıyla siz değerli müşterilerimize farklı alanlarda koleksiyonlar ürettik.

Koleksiyonlarımızda herkese hitap edecek, her alanda kullanıma uygun olarak hazırlıklar yapmaya özen gösteriyoruz. Kaliteyi en uygun fiyata sizlerle buluşturmak için, fiziksel mağazalarda değil, Web sitesi, Sosyal Medya, Pazaryerleri gibi sanal imkanları kullanarak maliyetlerimizi minimumda tutuyoruz.

Yüksek kalitede, doğaya ve insana saygıyla üretilmiş yenilikçi tasarımlarla yaşam alanlarınızda Orkide Home u yaşatmak istiyoruz.

Her geçen gün gelişerek iç ve dış piyasada (Avrupa da ) yenilikçi tasarımlar ve teknolojik ilerlemelerle sektörün öncüsü olmak hedeflerimiz arasındadır.

Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap